6 lipca 2022 r.
Podróż samochodem dookoła świata. Odpowiedni samochód i w drogę :)

Czy da się autem przejechać dookoła świata? Z pewnością nie da się całej trasy przebyć samochodem, trzeba się posiłkować także statkiem, jednak spora ilość kierowców dała już przykład, że nie jest to jakiś wielki problem. Do przebycia jest około 80 tysięcy km samochodem, trzeba też około 30 tysięcy km przepłynąć, korzystając z przewoźników morskich.

Przez Moskwę, Syberię, Koreę Południową poprzez Wietnam i Tajlandię, a potem statkiem do Sydney, dalej Australia i już coraz bliżej kraju. Jeszcze tylko Ameryka Afryka, fragment Azji i Europa. Taka trasa wydaje się być sporym wyzwaniem i z pewnością tak jest. Wystarczy pomyśleć ile można przejechać autem w ciągu roku, żeby dojść do wniosku, że przejazd 80 tysięcy km w ciągu powiedzmy 10 miesięcy to nie lada wysiłek.

17-09-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Szablon RWD został zaadaptowany do systemu CMS Webman. Prezentuje się świetnie ale najfajniejszą jego cechą jest dostosowywanie się do szerokości okna przeglądarki. Dlatego jest to szablon RWD.

Dzięki dynamicznej zmianie układu strona oparta na tym szablonie dobrze prezentuje się w oknie przeglądarki na urządzeniach mobilnych typu tablet i smartfon.